Eventy

Spotkanie Ambasadorów Kerastase

W Atelier Leszka Czajki oraz Hotelu Bristol odbyło się spotkanie Ambasadorów Kerastase. K-styliści stylizowali dziennikarki pism modowych, szefowe działów mody oraz kolorowych pism kobiecych przy użyciu premierowej linii do stylizacji włosów, która została stworzona z okazji  50-lecia marki.

So Chic! Pokaz Panache – Film

Organizatorzy imprezy poprosili Salon IN HARMONY o wykonanie fryzur modelkom na pokaz bielizny marki Panache, który odbył się w „Złotych Tarasach”. 

Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy naszych stylistów.

 

Pokaz Panache 2011

10 lutego 2011 r. w Hotelu Hilton w Warszawie odbył się pokaz bielizny marki Panache. Organizatorzy imprezy ponownie zaprosili SALON IN HARMONY do współpracy przy pokazie. Inspiracją w wykonaniu fryzur dla Naszych fryzjerów była słynna Brigitte Bardot. Pokaz poprowadziła p. Katarzyna Figura.

Pokaz Panache 2010

22 lutego 2010 r. w Hotelu Polonia w Warszawie odbył się pokaz bielizny marki Panache. Organizatorzy imprezy poprosili Salon IN HARMONY o wykonanie fryzur modelkom oraz tancerkom.

Pokaz podzielony był na cztery części i w każdej prezentowana była inna linia marki Panache z kolekcji jesień/zima 2010: Atlantis, Superbra, Cleo i Masquerade.

Fryzury stworzone przez naszych fryzjerów-stylistów uwydatniły piękno modelek, nadając im nutę romantyzmu, blasku i niepowtarzalnego wdzięku. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z pokazu.