Kerastase

img_kerastase2_bigKerastase od 1964 roku rozwija usługę pielęgnacji włosów w salonach fryzjerskich na całym świecie. Dzięki innowacyjnym formułom i bogatej w przełomy technologiczne historii, Kerastase stała się pionierem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Marka Kerastase tworzy „Profesjonalną Metodę Pielęgnacyjną” we współpracy z najwybitniejszymi fryzjerami z całego świata. W szczególny sposób dba o zdrowie włosów i wydobywa ich piękno.

Wysoka technologia – Kerastase jako pierwsza korzystała z przełomowych odkryć Laboratoriów Zaawansowanych Badań L’Oreal, oferując swoim Klientom najbardziej zaawansowane technologicznie, profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów.

Przyjemność – Kerastase to marka oferująca usługę pielęgnacyjną opartą na delikatnych konsystencjach, zmysłowych aromatach, a także relaksujących masażach.

Indywidualna diagnoza – Kerastase to marka proponująca indywidualnie dobrany program pielęgnacyjny na podstawie profesjonalnej diagnozy fryzjera-konsultanta.