Wszystko o regeneracji OLAPLEX

23 7 2016

OLAPLEX to produkt, o którym mówią teraz wszyscy, ale nikt nie zna jego składu. Pewne jest natomiast działanie tego preparatu jako rewelacyjny sposób na poprawę kondycji włosów. Specjalnie dla Was prztestowałam zabieg regenracji OLAPLEX i mam dla Was 10 faktów o tym produkcie.

OLAPLEX regeneracja

Na zabieg regeneracji OLAPLEX wybrałam się do sprawdzonego już przeze mnie salonu In Harmony (Warszawa, Al. Jerozolimskie 123a). W tym salonie byłam już na wielu zabiegach i jest w 100% sprawdzony. Możecie iść tam w ciemno i jestem pewna, że wyjdziecie zadowolone. Jeśli chodzi o zabieg regeneracji OLAPLEX – polega on na dwukrotnym nałożeniu odżywki OLAPLEX, w bardzo precyzyjny sposób. Wszystko trwa około godziny. W moim przypadku wykorzystałam OLAPLEX jako sposób na poprawienie wyglądu i kondycji włosów.

Efekty widoczne są natychmiastowo, choć mówi się, że do pełnego działania OLAPLEX potrzebuje około 12 h. Chcecie zobaczyć jak włosy wyglądały po zabiegu? Proszę bardzo Błyszczące, idealnie gładkie, nie trzeba było nawet używać prostownicy, aby włosy były idealnie proste. Byłam i nadal jestem zachwycona! Efekt tej regeneracji utrzymuje się tygodniami. Obecnie minęło już 2 tygodnie od zabiegu, a włosy są nadal bardzo mocno błyszczące i idealnie proste!

Co to jest OLAPLEX?

OLAPLEX to preparat, którego skład jest opatentowany i nie jest podany do wiadomości publicznej. Jednak wszyscy się nim zachwycając z uwagi na jego wspaniałe działanie. Preparat wyjątkowo skutecznie regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę. Zabieg preparatem OLAPLEX okrzyknięto „fryzjerskim kandydatem do Nobla”.

olaplex-zestaw

Kiedy stosować preparat OLAPLEX?

W skład systemu Olaplex wchodzą trzy produkty: