Najlepszy fryzjer Warszawa - Stylista fryzur In Harmony

Stylista fryzur wymaga nie tylko umiejętności ale także wizji i artystycznej wrażliwości. To dlatego dobry fryzjer dzisiaj to specjalista tak bardzo pożądany. W In Harmony Warszawa wierzy się, że najlepszy fryzjer może zdziałać prawdziwe cuda i w ciągu jednego spotkania zupełnie przetransformować image klienta oraz podkreślić atuty jego urody. I nie ukrywamy, że właśnie w tym się specjalizujemy. In Harmony Warszawa to wyjątkowe miejsce, w którym zajmie się Tobą właśnie nie dobry a najlepszy fryzjer oraz stylista dla którego stylizacja fryzur to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. W świetnej atmosferze i przy pysznej kawie zajmiemy się zmianą Twojej fryzury a efekty takiej przemiany będą zaskakujące w jak najlepszym znaczeniu tego słowa.

Salon fryzjerski „IN HARMONY”

Jesteśmy zespołem fryzjerów-stylistów, którzy połączyli pasję, wyobraźnię i artyzm. Łączymy tradycję z nowoczesnością, klasykę z awangardą, dojrzałość z młodością, dobrą zabawę z profesjonalizmem. Spełniamy Wasze marzenia wydobywając z każdego indywidualne piękno. W naszym Salonie to Ty jesteś Gwiazdą. Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów. ….

O nas w mediach

Fryzjerstwo nas inspiruje, intryguje i kusi, dając swobodę i nieskończone możliwości tworzenia kolejnych stylizacji. Jesteśmy bohaterami prasy, telewizji, radia i internetu. Zawsze dzielimy się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, jak również sami doskonalimy je na seminariach fryzjerskich, lekcjach stylu w kraju i za granicą u słynnych mistrzów stylizacji. ….

Nasze gwiazdy

 • Polecam - Paulla

Nasz salon fryzjerski

  Nasze certyfikaty

  Kontakt

  • Salon Fryzjerski "IN HARMONY"
  • Budynek Millennium Plaza
  • Al. Jerozolimskie 123a
  • 02-017 Warszawa - Centrum, Ochota
  • tel. 22 622 53 53
  • e-mail: salon@inharmony.pl