Misja

Jesteśmy zespołem fryzjerów-stylistów, którzy połączyli pasję, wyobraźnię i artyzm. Łączymy tradycję z nowoczesnością, klasykę z awangardą, dojrzałość z młodością, dobrą zabawę z profesjonalizmem. Spełniamy Wasze marzenia wydobywając z każdego indywidualne piękno. W naszym Salonie to Ty jesteś Gwiazdą. Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów. ….

Projektując Salon Fryzjerski „IN HARMONY” w Warszawie, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasz Klient będzie czuł się komfortowo.

Pyszna kawa, relaksująca muzyka oraz profesjonalizm całego zespołu powodują, iż nawet najbardziej wymagający Klient wychodzi zadowolony.

Oferujemy bezpłatne porady stylistów, świadczymy usługi fryzjerskie, takie jak: strzyżenie damskie, męskie, stylizacja, koloryzacja, trwała ondulacja, trwałe prostowanie włosów oraz przedłużanie włosów najnowszą i najmniej inwazyjną metodą na rynku.

Nasz konsultant ds. wizerunku pomoże zmienić Twój wizerunek, udzieli wskazówek jak dobrze ubrać się do pracy (odtajni tajniki dress codu) oraz doradzi jak odnaleźć własny – niepowtarzalny styl.

Każdego miesiąca oferujemy różnego rodzaju promocje oraz rabaty.

img_misja3_bigDo każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi stali Klienci przekonali się już o profesjonalizmie i miłej atmosferze, jaka panuje w naszym Salonie, i przyprowadzają do nas swoich przyjaciół, którzy z czasem również stali się naszymi stałymi Klientami.

Naszymi Klientami są pracownicy pobliskich biurowców, politycy, gwiazdy kina i teatru, jak również goście pobliskich hoteli, którzy szczególnie doceniają znajomość języka angielskiego naszych pracowników oraz elastyczność czasu pracy.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00, w soboty od 8.00 do 16.00.