Nowa fryzura i regeneracja włosów by Salon In Harmony

05 3 2015

Nadejście zimy to idealny moment na to, aby zregenerować swoje włosy i przygotować je na ten trudny dla nich czas. Mam dla Was relację z wizyty w Salonie In Harmony, gdzie opowiem o „cudownym” zabiegu na włosy oraz zmianie mojej fryzury na nową. Ciekawe jestem co o niej sądzicie?

Salon In Harmony mieści się w Warszawie, w Millennium Plaza na Placu Zawiszy. Salon fryzjerski urządzony w stylu glamour ma już u mnie plus dziesięć punktów za sam wystrój. Lubię czuć w takim miejscu elegancję i powiew luksusu.

Styliści zaproponowali mi najpierw regenerację włosów, a później nadanie im nowego kształtu oraz zrobienie wymarzonych fal, ucząc mnie szybkiego i bardzo skutecznego sposobu. Jeśli chcecie go poznać i dowiedzieć się jaki produkt naprawił moje włosy tak świetnie, że są perfekcyjnie gładkie i błyszczące to zapraszam na moją relację!

In-Harmony-salon-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In-Harmony-salon-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanim rozpoczęliśmy pracę nad moimi włosami, stylistka poznała całą moja historię czyli farbowania, zabiegi, wpadki fryzjerskie i tym podobne. Moim zdaniem każdy fryzjer ma obowiązek przeprowadzenia takiego wywiadu, zanim zabierze się do działania.

W salonie podobało mi się to, że nikt się nie spieszył, nie miałam poczucia uciekającego czasu i tego, że zanim skończę opowiadać (a jak wszyscy wiedzą – lubię dużo mówić) to skończy się przeznaczony dla mnie czas. W salonie można poczuć się naprawdę wyjątkowo i stylistom faktycznie zależy, abyśmy wyszły z salonu w pełni zadowolone.

Podjęliśmy decyzję, że przeprowadzimy regenerację koncentratem odżywczym od Kerastase.  Mam kilka produktów tej marki i faktycznie, zawsze byłam zadowolona z ich działania, niemniej jednak dowiedziałam się, że stosując odżywki popełniałam kilka podstawowych błędów! Okazuje się bowiem, że:

Po kilku godzinach spędzonych w salonie przyszedł czas na ocenę efektów:

Fryzura gotowa! Jak Wam się podoba?

Długie-włosy-loki