Wizaż

Niegdyś słowo wizaż kojarzyło się jedynie ze światem mody i show-biznesu. Dziś jest nieodzownym „elementem” każdej kobiety.

Ceremonial make-upWizaż to już nie tylko makijaż, ale również zabiegi pielęgnacyjne, stylizacja włosów, pielęgnacja twarzy, stóp i dłoni. To element wizerunku, jak kolor włosów czy makijaż. Przez kolor na przykład wyrazimy swoją osobowość, wyeksponujemy walory urody, ale i czasami skryjemy jej niedostatki.
Kolory nie tylko upiększają, ale także pozytywnie wpływają na naszą psychikę, zapewniając poczucie atrakcyjności. Zmiana gamy kolorystycznej to przełomowa chwila w życiu każdej kobiety. Oznacza wymianę garderoby, zmianę koloru włosów, makijażu i przyzwyczajeń.

img_wizaz4_bigDzięki profesjonalnej diagnozie Klientka dowie się, jak odmienić swój wygląd: optycznie zeszczupleć, zatuszować zmarszczki lub ukryć asymetrię twarzy, dodać świeżości swojemu wyglądowi, lekkości lub też dodać powagi. Jeśli na włosach Klientki została wykonana nowa koloryzacja, warto zaproponować kolor pomadki, który pomoże wyeksponować i podkreślić tę zmianę stylistyczną. Podpowiemy Klientce, jakie kolory powinny dominować w jej makijażu, by jej wizerunek tworzył spójną całość. Ważna jest także tekstura kosmetyków – zupełnie inny efekt otrzymamy, używając pudru matowego, a inny – pudru z połyskiem. Szczegóły są ważne – a my podpowiemy, jak je ze sobą komponować, by uzyskać nowy wizerunek.

img_wizaz2_bigWykonanie makijażu nie jest prostym zadaniem. Zadajemy sobie pytania: czy odpowiednio dobrałam kolor cieni do sukienki? Czy szminka nie jest zbyt jaskrawa na spotkanie biznesowe? Dlaczego po kilku godzinach spędzonych w sali konferencyjnej moja twarz się świeci? Pytania same się nasuwają, ale profesjonalnych odpowiedzi brak.
Dlatego też Salon „IN HARMONY” spieszy z pomocą wszystkim Paniom i oferuje lekcje makijażu, podczas których każda Pani będzie mogła zdobyć umiejętność malowania się i dokonywania odpowiedniego doboru kosmetyków do swego typu urody i cery.

Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły, a następnie umów się na lekcję makijażu.

img_wizaz5_bigJeśli natomiast nie masz czasu albo chęci na naukę z zakresu makijażu, a zależy Ci na idealnym i profesjonalnym wyglądzie, zadzwoń do Salonu „IN HARMONY” i umów się na wykonanie makijażu przez naszych profesjonalistów. Wykonujemy makijaże: dzienne, wieczorowe, okazjonalne, studniówkowe, ślubne.