Personal Shopper

Konsultant ds. wizerunku – usługa dedykowana dla każdego klienta indywidualnie.

Każde spotkanie rozpoczynamy od rozmowy przy filiżance kawy i określeniu potrzeb i marzeń Klienta. Formuła usługi zawsze dopasowywana jest indywidualnie, gdyż każdy Klient i jego potrzeby są inne, wyjątkowe.

Dla kogo pracujemy?

img_shopper8_bigOczekiwania współczesnej zapracowanej kobiety i zapracowanego mężczyzny nie są zaspokajane już tylko odpowiednio dobraną fryzurą do wykonywanej przez siebie pracy, gustownie pomalowanymi paznokciami. Oczekiwania są wyższe i dotyczą ogólnego wizerunku osoby.
Profesjonaliści są świadomi faktu, że pierwsze wrażenie, które zrobią podczas rozmowy z przełożonymi, partnerami biznesowymi pomaga a niekiedy decyduje o ich sukcesie czy też porażce, w świecie obrazkowym, w jakim przyszło nam żyć – jesteśmy oceniani nie tylko na podstawie naszej wiedzy czy umiejętności, ale również na podstawie tego, co mamy na sobie, jak wyglądamy i jak się prezentujemy.

Co robimy?

img_shopper2_bigW celu świadomego zarządzania swoim wizerunkiem często niezbędna jest porada i przewodnictwo w obcym dla Nas świecie mody i stylu. Nie mając czasu na odwiedzanie sklepów, bieganie po kolejnych centrach handlowych, butikach – gdzie kolekcje zmieniają się już, co dwa tygodnie, a nie jak przed kilkoma laty 4 razy w roku – czujemy się zagubieni.

Nasz konsultant ds. wizerunku podpowie jak odnaleźć własny styl, pomoże przy doborze kolorystyki i fasonów, dopasuje dodatki do kształtu sylwetki i twarzy, nauczy zasad dress code, dostosowany czy to do pracy w urzędzie, korporacjach czy też świecie polityki.

Skupimy się na tym, aby wydobyć z naszego Klienta jego naturalne piękno, odpowiednim fasonem zamaskujemy mankamenty urody i wyeksponujemy to, co najpiękniejsze.

Dlaczego z nami?

img_shopper10_bigBędziemy kompasem, który poprowadzi Was po bezdrożach mody i stylu. Mamy dobry gust, znamy się na modzie i najnowszych trendach, ale nie zapominamy o indywidualizmie każdego Klienta.
Ludzie nam ufają, a my kochamy swoja pracę!
Szkolimy się w kraju i zagranicą z materiałoznawstwa, nowoczesnych trendów, linii stylów. Bierzemy udział w targach, szkoleniach związanych modą, pozytywnym wizerunkiem.

Nasze motto:

Nieważne czy nosisz rozmiar mini czy maxi – odnajdziemy wspólnie styl, proporcje, odpowiednie kroje – tworząc Twoją kolekcje, która będzie sukcesem w Twoim życiu.

Szkolenia dla firm

Szkolenia dla firmy, instytucji, klientów korporacyjnych, którzy chcą budować wizerunek firmy poprzez właściwy ubiór pracowników. Oprócz zajęć związanych z doborem ubioru, uczymy zasady etykiety biurowej,
savoir vivre.

Podarunki

Zakup podarunków okolicznościowych – nie masz czasu ani pomysłu na prezent – zakup podarunku zleć profesjonalistom!

Metamorfoza

Metamorfozy naszych Klientów – „od stóp do głów” cię ubierzemy, nauczymy malować, czesać – przy doskonałym cateringu z lampką wina w dłoni. A całość metamorfozy uwieńczy sesja fotograficzna.