Metamorfoza

czyli od stóp do głów z „IN HARMONY”

Współczesne kobiety i współcześni mężczyźni, poza odpowiednio dobraną fryzurą i zadbanymi dłońmi, oczekują czegoś więcej – profesjonalnej odmiany swojego wizerunku, zmiany, którą zauważą nie tylko bliscy i przyjaciele, ale również partnerzy biznesowi, szefowie.

Salon „IN HARMONY” służy pomocą i doradztwem Klientom, oferując usługę METAMORFOZY – zmieniając ich „od stóp do głów”. Zobacz metamorfozy naszych klientów.

Znajdź swój indywidualny styl i wyjątkowy wygląd, korzystając z profesjonalnego doradztwa oraz szerokiego wachlarza usług w Salonie „IN HARMONY”.

Personal Shopper

img_metamor1_bigSpotkanie rozpoczynamy od poznania potrzeb i pragnień Klienta. Forma usługi zawsze dostosowywana jest indywidualnie, do jednostkowych potrzeb każdego Klienta.
Nasz konsultant ds. wizerunku doradzi, jak odnaleźć własny styl, dopomoże przy określeniu fasonów i kolorystyki, dobierze dodatki do kształtu twarzy i sylwetki, objaśni zasady dress code na różne okazje – do pracy w urzędzie lub korporacji, na uroczyste, oficjalne przyjęcia czy też prywatne spotkania towarzyskie.
Na życzenie Klienta zaglądamy do szafy i doradzamy, czego należałoby się pozbyć, a co w niej pozostawić. Pokażemy, jak prawidłowo wybrać swój osobisty styl, aby zawsze wyglądać odpowiednio i modnie. Usługa Personal Shopper realizowana jest na bazie dokładnie wyselekcjonowanych sklepów.

Lekcja makijażu

img_metamor2_bigKilka godzin spędzonych w towarzystwie naszych wizażystów sprawi, że każda Pani nie będzie już miała problemów z wykonaniem perfekcyjnego makijażu. Uczymy nasze Klientki technik malowania się i odpowiedniego doboru kosmetyków do typu cery i urody, podpowiadamy, jakie kolory powinny dominować w makijażu, by ich wizerunek tworzył spójną całość, na co należy zwracać uwagę, wybierając kosmetyki, a także skompletujemy niezbędne akcesoria dedykowane każdej Klientce indywidualnie.

Strzyżenie i koloryzacja

img_metamor3_bigNasi fryzjerzy-styliści dobierają modne i stylowe fryzury w zależności od oczekiwań każdej Klientki. Wykonają strzyżenie dopasowane do rodzaju włosów, kształtu twarzy, charakteru wykonywanej pracy zawodowej oraz stylu życia Klientki.
Wykreują najmodniejszy i odpowiedni kolor włosów, dbając o zdecydowaną zmianę wizerunku Klientki.

Sesja fotograficzna

img_metamor5_bigMetamorfoza „od stóp do głów” jest czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, dlatego też warto ją uwiecznić i zachować w pamięci na lata.
Naszym Klientom oferujemy prywatną sesję fotograficzną w studio o niecodziennym, niemal magicznym nastroju, przy lampce czerwonego wina i dźwiękach relaksującej muzyki.

Zadzwoń 22 622 53 53 i umów się na bezpłatne spotkanie konsultacyjne!

Wspólnie zdecydujemy o skali i kierunku Twojej metamorfozy w Salonie „IN HARMONY”.

Serdecznie zapraszamy!