Telewizja

„Przychodzi baba do lekarza” – metamorfoza mamy i córki – film

Salon „IN HARMONY” został zaproszony do przeprowadzenia metamorfozy mamy i córki w programie p. Grażyny Wolszczak pt. „Przychodzi baba do lekarza”, który jest emitowany w Polsat Cafe

mov4

Luksusowa usługa: przedłużanie włosów

Salon „IN HARMONY” po raz kolejny został zaproszony do wzięcia udziału w prestiżowym programie telewizyjnym, tym razem był to Polsat Cafe i program Looksus.
Nasi styliści zaprezentowali niezwykle luksusową usługę przedłużania włosów metodą „tape on and off”. Zaprezentowane zostały zalety tej metody, „krok po kroku” jej wykonywanie, a także sposób pielęgnacji. Zadziwiająca szybkość oraz łatwość przedłużenia i zagęszczenia włosów tą metodą daje wręcz niewiarygodne efekty. Zapraszamy do obejrzenia!

mov3

mov2

Trendy w koloryzacji

TVN Warszawa zaprosił Salon Fryzjerski „IN HARMONY” do wzięcia udziału w programie „Warszawianka” w celu przedstawienia najnowszych trendów w sezonie wiosna – lato w dziedzinie koloryzacji włosów. Film ukazuje pracę naszych fryzjerów, przedstawia zabieg koloryzacji i pielęgnacji włosów, a dodatkowo zawiera komentarz odnośnie najmodniejszych kolorów w tym sezonie.

mov