L’Oreal

L’Oréal Professionnel jest obecny u największych fryzjerów świata. Kieruje się dewizą: każda kobieta jest inna i wyjątkowa.

L’Oréal Professionnel jest marką partnerską dla fryzjerów, pozwalającą marzyć, doskonalić się i razem osiągać sukces.

Marzyć

Produkty L’Oreal Professionnel stworzone w nowatorskiej technologii oraz Kolekcje Koloryzacji inspirowane najnowszymi trendami pozwolą Twojemu fryzjerowi ujawnić swój talent. Innowacyjność technologii, połączona z profesjonalną wiedzą, pozwoli na tworzenie wyjątkowych fryzur.

Doskonalić się

img_loreal_bigL’Oréal Professionnel dokłada wszelkich starań, by stale doskonalić jakość usług proponowanych przez fryzjerów. L’Oréal wspiera rozwój naszego Salonu. Proponuje niestandardowe szkolenia techniczne i biznesowe, które wzbogacają nasze doświadczenie, zapewniają nam biegłość techniczną i pozwalają na doskonalenie się we własnym rytmie. Fryzjer, który chce tworzyć, pracować i rozwijać swój talent, który zdecydował się zostać partnerem L’Oréal Professionnel, może liczyć na solidne wsparcie.

Osiągać sukces

Jako profesjonalista zajmujący się modą i technikami czesania oraz koloryzacji, Twój fryzjer L’Oréal Professionnel proponuje zindywidualizowane usługi wysokiej klasy. Jako osoba wtajemniczona w Twoje pragnienia i nastroje, będzie umiał pokazać to, co w Tobie wyjątkowe i niepowtarzalne. Kierując się jego radą, zabierz ze sobą do domu produkty, których używa w Salonie: szampony, odżywki, produkty do stylizacji L’Oréal Professionnel. Ta sama jakość, te same technologie, a zatem i te same efekty!