Koloryzacja

Oferujemy naszym Klientom nieograniczone możliwości koloryzacji.

Koloryzacja Majirel

Magia tworzenia koloru przy doskonałym pokryciu siwych włosów

img_koloryzacja1_bigDzięki koloryzacji Majirel uzyskasz efekt wyrazistych, głębokich, mieniących się kolorów, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Idealna do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdego zabiegu włosy są chronione i pielęgnowane przez system podwójnego wzmocnienia. Selektywny składnik pielęgnujący działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikatowe połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem.

Koloryzacja Majrouge

Sztuka opanowania intensywnych czerwieni

Odcienie czerwieni są głębokie, trwałe i kryjące. Od miedzianego po purpurowy – intensywne odcienie czerwieni ożywiają włosy magicznym pięknem. Wszystkie odcienie czerwieni, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wyjątkowo intensywne. Trwałe. Kreatywne.

Koloryzacja Luocolor

Odżywcza koloryzacja o konsystencji żelu – świetliste kolory, trójwymiarowe efekty

img_koloryzacja2_bigWszystkie możliwości kreacji bazujących na koloryzacji utleniającej w połączeniu z wyjątkowym efektem gry światła i głębi koloru. Nowa technologia odżywczego kremu-żelu: dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym, uzyskuje się świeże, delikatne, naturalne kolory, które dodają fryzurze głębi. Koloryzacja ta zachowuje naturalny wygląd włosów, a czas trwania zabiegu to jedyne 30 minut.

Koloryzacja Richesse i Hi Richesse

Naturalne piękno zmysłowych kobiet

Z myślą o kobietach, które oczekują koloryzacji bez odrostów, które pragną naturalnego efektu, a zarazem pielęgnacji włosów, stworzono koloryzację Richesse – odżywkę delikatnie rozświetlającą, bez amoniaku, o krótkim czasie trzymania na włosach (do 20 minut). Zapewnia ona długotrwały i wspaniały połysk dzięki bogactwu odżywczych składników. Sięgnij po Richesse, a zachwycisz się subtelnym i niezwykle trwałym kolorem.

Czas trwania: 1,5 – 2h