Dekoloryzacja

Znudził Ci się ciemny kolor Twoich włosów? Chciałabyś wrócić do swojego naturalnego koloru, a może marzysz o lśniącym i zmysłowym kolorze blond? – Salon „IN HARMONY” spełni Twoje marzenia.

Przyjdź do naszego Salonu i wykonaj dekoloryzację włosów. Fryzjerzy w trosce o bezpieczeństwo Twoich włosów i najwyższą jakość usług stosują do tego zabiegu tylko najlepsze produkty marki L’Oreal Professionnel.

Jeśli natomiast zależy Ci na zdecydowanej i intensywnej zmianie koloru, wtedy najodpowiedniejsze będzie zastosowanie rewolucyjnego systemu rozjaśniającego – Platinium. W zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia nasi specjaliści dobiorą odpowiedni produkt – Efassor albo Platinium. Jeżeli chcesz łagodnie zmienić kolor włosów, fryzjerzy wykonają zabieg dekoloryzacji na bazie produktu Efassor, który umożliwia lekkie rozjaśnienie koloru o 2 do 3 tonów. Jeśli natomiast zależy Ci na zdecydowanej i intensywnej zmianie koloru, wtedy najodpowiedniejsze będzie zastosowanie rewolucyjnego systemu rozjaśniającego – Platinium.

Ta przełomowa, chroniona 5 patentami technologia pozwala zachować zdrowie i połysk włosów blond, a zawarty kompleks składników pielęgnacyjnych sprawia, że włosy są jedwabiście gładkie, miękkie w dotyku, rozświetlone i promienne. Stosując Platinium można uzyskać zarówno ciepłe, jak i chłodne odcienie blondów.

dekolor1

Po dekoloryzacji polecamy zabieg regeneracji włosów, który pomoże je odbudować i odżywić – zobacz zakładkę „Pielęgnacja”.

Do dekoloryzacji rekomendujemy nowatorską usługę „Olaplex”.

Czas trwania: 2 – 3h