Blogosfera

Wszystko o regeneracji OLAPLEX

OLAPLEX to produkt, o którym mówią teraz wszyscy, ale nikt nie zna jego składu. Pewne jest natomiast działanie tego preparatu jako rewelacyjny sposób na poprawę kondycji włosów. Specjalnie dla Was prztestowałam zabieg regenracji OLAPLEX i mam dla Was 10 faktów o tym produkcie. OLAPLEX regeneracja Na zabieg regeneracji OLAPLEX wybrałam się do sprawdzonego już przeze […]

23 7 2016

Nowa fryzura i regeneracja włosów by Salon In Harmony

Styliści zaproponowali mi najpierw regenerację włosów, a później nadanie im nowego kształtu oraz zrobienie wymarzonych fal, ucząc mnie szybkiego i bardzo skutecznego sposobu. Jeśli chcecie go poznać i dowiedzieć się jaki produkt naprawił moje włosy tak świetnie, że są perfekcyjnie gładkie i błyszczące to zapraszam na moją relację!

05 3 2015

Wizyta w Salonie In Harmony

Tydzień temu dzięki uprzejmości Salonu fryzjerskiego In Harmony (Warszawa, al. Jerozolimskie 123a, budynek Millennium Plaza) postanowiłyśmy nieco zregenerować i odświeżyć nasze włosy. Jak wiecie staramy się regularnie podcinać końce i jako prawdziwe włosomaniaczki dbamy szczególnie o ich kondycję. Na co zdecydowałyśmy się tym razem?

05 3 2015

Sombre Hair by Salon IN HARMONY

Jedni obawiają się wizyt u dentysty, ja zaś unikam fryzjera. Zrażona eksperymentami warszawskich fryzjerów od kilku lat sama farbuję swoje włosy. Ale od jakiegoś czasu marzyły mi się słoneczne refleksy.

03 3 2015

WŁOSOWA METAMORFOZA cz.2

Pamiętacie moją włosową metamorfozę? Postanowiłam nieco rozjaśnić swoje ciemne włosy i dodać im słonecznych refleksów.

03 3 2015

Moja włosowa metamorfoza z Salonem In Harmony

Kiedyś na początku pewnego szkolenia w pracy, pani szkoleniowiec w celu lepszego samopoczucia w grupie kazała się przedstawić i zamiast powiedzieć kilku słów o sobie poprosiła o dokończenia zdania „Zawsze chciałam…” i wiecie co odpowiedziałam bez namysłu, bo byłam pierwsza w tym odliczaniu? „Zawsze chciałam być blondynką”.

03 3 2015